Укрінформ завершить відбір незалежного зовнішнього редактора і створить комісію зі стандартів

Укрінформ завершить відбір незалежного зовнішнього редактора і створить комісію зі стандартів 26.04.2024 21:12 Укрінформ Генеральний директор Укрінформу, член Комісії з журналістської етики Олексій Мацука прокоментував виключення агентства з «Білого списку» найякісніших українських онлайн-медіа.

Свою позицію він оголосив під час Міжнародної конференції з медіаграмотності та саморегулювання медіа, що проходить у Києві, передає кореспондент агентства.

«Сьогоднішнє повідомлення на сайті громадської організації "Інститут масової інформації" про те, що експерти виключили із "Білого списку" Укрінформ, стало неочікуваним для редакції. Кожен і кожна в колективі ознайомлені зі стандартами та етичним кодексом, намагаються слідувати найкращим практикам інформаційної журналістики. Але усвідомлюємо, що 80% роботи журналіста – це критика його роботи іншими. Ми з вдячністю приймаємо результати роботи експертів "Білого списку" і ставимо собі за мету повернутися до складу якомога швидше. Ми оновимо Статут організації, завершимо процес відбору незалежного зовнішнього редактора та створимо внутрішню комісію з дотримання стандартів, які закладає "Білий список"», – розповів Мацука.

Він подякував експертам «Білого списку» за вказування на можливі помилки в роботі медіа.

Як повідомлялося, 26 квітня Інститут масової інформації (ІМІ) оновив список прозорих і відповідальних медіа, відомий також як «Білий список» найякісніших українських онлайн-ресурсів.

За результатами двоетапного глибинного моніторингу онлайн-медіа, який ІМІ проводить раз на пів року, цього разу до списку ввійшли: Суспільне, «Радіо Свобода», «Українська правда», «Бабель», Громадське, «Тексти», ZN.ua, «Еспресо», «Слово і діло», «Український тиждень», «Громадське радіо».

До «Білого списку» доєдналися п’ять нових медіа: «Радіо Свобода», «Тексти», «Громадське радіо», «Український тиждень» та «Слово і діло». Водночас із нього вибули Укрінформ, NV та «Ліга.net».

Укрінформ ЗМІ Журналіст Інститут масової інформації Олексій Мацука

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *