В Україні зняли документальний фільм про те, як «мирні» ставали воїнами

В Україні зняли документальний фільм про те, як «мирні» ставали воїнами 15.02.2024 12:45 Укрінформ В Україні зняли новий документальний фільм «Аматори», який фіксує особливий момент у житті української нації – як «мирні» ставали воїнами.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на авторів проєкту.

«Час спливає і багато дорогоцінних подробиць втрачається, так влаштована людська пам’ять. Герої «переростають» себе тодішніх, вони вже далеко не «аматори», а досвідчені воїни», — зазначив один з авторів фільму Максим Курочкін.

Але автори фільму переконані, що для історії важливо зберегти нецензуровану версію подій. Показати не теперішніх професіоналів, а тодішніх початківців-аматорів, бо згадуючи про свій шлях, вони наближають нас до розуміння природи незламності.

«Ми хотіли, щоб камера вдивлялася в кожного оборонця України, як в голлівудську зірку. Адже мало хто з голлівудських зірок може похвалитися такими пригодами та складними внутрішніми виборами, що випали на долю наших героїв. Наші люди — красиві люди. Наш обов’язок — змусити світ полюбити їх так, як любимо їх ми», – сказав Курочкін.

Генеральний продюсер фільму Володимир Бородянський наголосив, що знімальна група провела величезну роботу, щоб герої поділилися тими думками, що увійшли у кіно.

«Гадаю, справжня цінність фільму проявиться у майбутньому, коли події цих років відійдуть на задній план. Нам вдалося ухопити живий і значущий момент епохи. Фільмування відбувалося наприкінці 2022 — початку 2023 років. Це час, коли українське суспільство було у стані мобілізації всіх своїх сил, коли регулярні ракетні атаки і блекаути поєднувалися з відчуттям збереженої державності України. Окрім цієї фіксації історичного моменту, фільм «Аматори» може стати для глядача підтримкою і джерелом сили у хвилини важливого життєвого вибору», – вважає він.

«Аматори» є результатом сотень інтерв’ю цивільних, які долучились до ТрО після 24.2.2022. Автори фільму свідомо не вибирали героїв за критерієм участі у знаменитих боях та визначальних подіях війни. Героєм є кожен, хто наважився взяти до рук зброю у дні вирішення долі української нації.

Творчою групою зафільмовано дуже великий обсяг матеріалу, до фільму увійшла лише його невелика частина. Продюсери планують передати весь масив до Інституту національної пам’яті, він стане основою для робіт майбутніх кінематографістів, матеріалом для істориків.

Фільм «Аматори» створено на приватні гроші продюсерів фільму. Загальний бюджет стрічки склав близько 2 млн гривень. Окрім премʼєрного показу 23 лютого на СТБ та 24 лютого на НВ, ведуться перемовини з ОТТ-платформами, закордонними дистрибуторами, а також з Суспільним.

фільм Тероборона Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

 1. Я не вірила в магію і ворожіння доти, доки не познайомилася з Марією. Моя сім’я переживала важкі часи через розбіжності з моїм чоловіком Борисом. Погляди розходилися, немов дві паралельні лінії, і наш шлюб страждав. Я відчувала розпач і занепокоєння щодня, намагаючись знайти вихід із цієї ситуації, бо близьким уже був той момент, коли чоловік мав піти з сім’ї.
  Одного разу моя подруга порадила звернутися до знахарки Марії, яка нібито володіє дивовижним даром читати ворожіння на воску. Спочатку я була скептично налаштована, але відчай підштовхував мене до спроби. Я зв’язалася з Марією через вказаний на її сайті Вайбер і описала їй нашу проблему.
  Марія виявила надзвичайну увагу до моєї історії і запропонувала свою допомогу ворожінням на воску, Марія не тільки прочитала ті знаки, які явно вказували на причини наших конфліктів, а й дала мудрі рекомендації, як змінити ситуацію.
  Я дотримувалася її порад, і результати не змусили на себе чекати. Моя сім’я почала знову знаходити спільну мову, мої стосунки з чоловіком стали набагато теплішими і ближчими. Я відчуваю величезну подяку Марії за її допомогу і підтримку в найважчий для нас період. Її професіоналізм і доброта заслуговують найвищих похвал.
  Усім, хто зіткнувся з подібними проблемами, я настійно рекомендую звернутися до знахарки Марії. Її контактна інформація доступна на сайті https://znaharkamariya.com.ua/ або можна зателефонувати Марії по вайберу +380976592407.
  Вірте в магію добра і можливість змінити своє життя на краще!

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *