Київська обласна дитяча лікарня і найбільша дитяча клініка Данії стали партнерами – Зеленська

Київська обласна дитяча лікарня і найбільша дитяча клініка Данії стали партнерами – Зеленська Фото 04.10.2023 10:35 Укрінформ Київська обласна дитяча лікарня започаткувала партнерство з найбільшою дитячою лікарнею Данії – Mary Elizabeth’s Hospital – Rigshospitalet for Children, Teens and Expecting Families.

Як передає Укрінформ, про це дружина Президента України Олена Зеленська повідомила у Фейсбуці.

Як зазначила перша леді, у Київській обласній дитячій лікарні діти, які перебувають на довгостроковому лікуванні в стаціонарі, на реабілітації чи підтримувальній терапії, можуть відвідувати уроки, щоб реалізувати своє право на освіту. Цей осередок знань має назву «Школа супергероїв».

Зеленська нагадала, що патронує цей проєкт із 2021 року, за цей час він втілений вже в 11 лікарнях України і далі розвивається.

Вона повідомила, що «сьогодні відвідала наших супергероїв у Київській обласній дитячій лікарні. Тут окремо навчають школярів 5-11 класів і дошкільнят. Таким чином освіту здобуває вже 255 дітей. У штаті – методист, педагоги за різними напрямами та психолог».

Як підкреслила дружина Президента, ця лікарня – один із 25 українських медичних закладів, які під патронатом третього Саміту перших леді та джентльменів започаткували унікальну співпрацю – медичне партнерство із закордонними лікарнями.

«Побратимом» Київської обласної дитячої лікарні стала найбільша дитяча лікарня Данії – Mary Elizabeth’s Hospital – Rigshospitalet for Children, Teens and Expecting Families, яку я також нещодавно відвідувала», – зауважила Зеленська.

За її словами, тепер українська й данська лікарні зможуть співпрацювати та обмінюватися досвідом безпосередньо.

Як підкреслила перша леді, Київська обласна дитяча лікарня активно розвивається як цілий кластер медичних послуг. Зокрема тут створений комплекс відділень для родин, які мають дітей з інвалідністю, – від реабілітаційного, де працює мультидисциплінарна команда лікарів (ерготерапевти, фізичні терапевти, психологи, логопеди, фахівців з раннього втручання та реабілітації в лікарні), до паліативного.

«Реабілітаційні вправи для дітей мають бути захопливими та веселими, щоб бути ефективними. Тому гра – основний підхід до формування нових навичок, і цього навчають також і батьків під час перебування в лікарні», – підкреслила дружина Президента.

Важливо, наголосила Зеленська, щоб із народження малюка родина мала змогу отримувати допомогу фахівців із раннього втручання в медзакладі, координацію маршруту адаптації в соціальній службі. «Щоб потім дитина змогла піти в садочок поруч із домом, а згодом – у звичайну школу, у звичайний клас, за необхідності – отримати допомогу асистента під час навчального процесу. А також мала змогу здобувати освіту та знайти роботу, яка відповідатиме її схильностям і можливостям, і в майбутньому вести самостійне життя», – зазначила вона.

Як повідомляв Укрінформ, у межах акції «Українським дітям – українську книгу» в Україні та її межами вже передали понад 800 тисяч книжок. Зокрема книжки отримали 11 освітніх центрів державної установи «Школа супергероїв».

Фото: Фейсбук Олена Зееленська

Данія Лікарня Олена Зеленська

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Один коментар

 1. Я хочу висловити подяку Марії за її дивовижні здібності ворожки та допомогу, яку вона надала моїй доньці Софії. Наша сім’я переживала важкі часи через розрив стосунків між Софією та її чоловіком Михайлом. Ми були відчайдушними і не знали, як повернути щастя в наш дім.

  Марія не тільки проявила неймовірну інтуїцію, а й уважно вислухала наші проблеми. Її ворожіння було точним і надихаючим. Вона передбачила, що є надія на возз’єднання і дала нам поради, як діяти.

  Завдяки Марії та її мудрим порадам, моя донька Софія змогла знайти в собі сили та рішучість, щоб відновити стосунки з Михайлом. Зараз вони щасливі разом, і наш дім знову наповнився коханням і гармонією.

  Я щиро вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає підтримку і напрямок у складних ситуаціях. Її дар дивовижний, і її тепле ставлення до клієнтів робить процес ще ціннішим. Спасибі вам, Маріє, за ваше диво і доброту!
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *