Україна зможе повернути додому мільйони українців, якщо матиме достатньо систем ППО – Зеленський

Україна зможе повернути додому мільйони українців, якщо матиме достатньо систем ППО – Зеленський Фото, відео 17.02.2024 11:15 Укрінформ Якщо Україна матиме достатньо систем ППО, вона зможе повернути додому мільйони українців.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив у своєму виступі на Мюнхенській безпековій конференції, передає Укрінформ.

«Дехто заявляв, що немає ефективної оборони від російських ракет. А ми точно знаємо, що Patriot та деякі інші системи ППО можуть збивати будь-які російські ракети. І якщо буде достатньо систем ППО в Україні, ми зможемо повернути додому мільйони українців, наших людей», – сказав глава Української держави.

Він подякував усім європейським країнам за їхнє добре ставлення до українських біженців.

Зеленський також висловив сподівання, що українські біженці повернуться попри все додому, а влада України зробить все можливе для цього.

«І, звісно, наша економіка зможе відновити незалежність від зовнішньої підтримки», – додав він.

Як повідомляв Укрінформ, 60-та ювілейна Мюнхенська безпекова конференція, яка є міжнародною платформою для обговорення політики міжнародної безпеки, розпочалася 16 лютого у готелі Bayerischer Hof і триватиме до 18 лютого.

Головними темами цьогорічної конференції є війни в Ізраїлі та Україні, світова безпекова криза, збройні конфлікти, проблеми міграції, клімат, розвиток новітніх технологій.

До Мюнхена приїхали лідери кількох десятків держав і урядів, парламентcькі делегації, міністри оборони та закордонних справ, очільники міжнародних організацій, науковці, експерти, представники громадянського суспільства та лідери бізнесу.

Мюнхенська конференція Зеленський Безпека ППО

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *