У Десантно-штурмових військах відбулася церемонія передачі штандарта командувача

У Десантно-штурмових військах відбулася церемонія передачі штандарта командувача Фото 17.02.2024 09:25 Укрінформ У Десантно-штурмових військах Збройних сил України відбулася церемонія передачі штандарта командувача.

Як передає Укрінформ, про це командування ДШВ повідомляє у Фейсбуці.

Командувач Десантно-штурмових військ бригадний генерал Ігор Скибюк отримав від генерал-майора Максима Миргородського штандарт командувача окремого роду військ.

«Пишаюся, що був частиною однієї з вами команди і щиро дякую кожному з вас за бездоганну працю та відданість нашій країні, за те, що ви робите щодня, захищаючи наші ідеали та цінності», – заявив Миргородський.

Скибюк, приймаючи штандарт, підкреслив: «У нас злагоджений та потужний колектив професіоналів своєї справи, який здатний досягати неможливого у будь-яких умовах обстановки. І ми це неодноразово доводили під час виконання складних бойових завдань, іноді навіть на межі надлюдських можливостей. І ми надалі будемо примножувати наші бойові досягнення та здобутки».

Після цього командувач довів командирам підпорядкованих військових частин першочергові завдання.

Як повідомляв Укрінформ, 11 лютого Президент Володимир Зеленський призначив нових командувачів Сухопутних військ, Об'єднаних сил, Десантно-штурмових військ і Сил територіальної оборони. На посаду командувача Десантно-штурмових військ указом №73 призначений Скибюк.

Фото: Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України / Фейсбук

ЗСУ Десантники Війна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *