Єдиний номер повідомлень про надзвичайні ситуації: оператори прийняли майже 1,4 мільйона викликів

Єдиний номер повідомлень про надзвичайні ситуації: оператори прийняли майже 1,4 мільйона викликів 05.05.2024 03:53 Укрінформ За 10 місяців роботи єдиного номера повідомлень про надзвичайні ситуації – 112 опрацьовано майже 1,4 млн викликів.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство внутрішніх справ повідомляє у Фейсбуці.

"10 місяців в Україні працює єдиний номер для повідомлень про надзвичайні ситуації – 112. За цей час оператори опрацювали майже 1,4 мільйона викликів громадян. Переважна більшість звернень належали до компетенції поліції", – ідеться у повідомленні.

За номером 112 можна викликати одразу декілька екстрених служб. Це значно пришвидшує процес реагування, а відтак покращує рівень безпеки громадян.

"Фахівці лінії володіють іноземними мовами, а також приймають виклики жестовою мовою через відеозв’язок, зокрема, таких звернень надійшло понад 12,7 тисячі", – зауважили у МВС.

Зараз номер доступний для жителів Києва і Київської області, а також Вінницької, Житомирської, Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Івано-Франківської, Закарпатської, Черкаської та Чернігівської областей.

Йде робота над тим, щоб запровадити роботу лінії і в інших регіонах.

Як повідомляв Укрінформ, В Україні з 4 травня авто, на яких кандидати у водії здійснюють практичну підготовку та складають іспити, позначатимуться по-новому – на цих транспортних засобах зміниться розпізнавальний знак "У" на "Н".

МВС Надзвичайна ситуація Поліція Телефон

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *