Сирський у Великдень закликав вшанувати кожного українського воїна

Сирський у Великдень закликав вшанувати кожного українського воїна 05.05.2024 08:19 Укрінформ Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський закликав у Великдень вшанувати кожного українського воїна.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці головнокомандувача ЗСУ у Фейсбуці.

Сирський привітав зі святом Воскресіння Христового усіх українських військовослужбовців, які нині не можуть розділити радість цього святкового дня зі своєю родиною, бо воюють з ворогом на передовій.

"Особливі мої слова подяки та підтримки українським захисникам і захисницям, які у цей святковий день бережуть спокій всієї України", – зазначив він.

Головнокомандувач побажав усім українським воїнам міцного здоров'я, стійкості, сили та мужності.

"Нехай Воскреслий Господь, який переміг смерть, дає нам сили для перемоги над ворогом та утверджує нас у боротьбі добра над злом", – підкреслив він.

Як заявив Сирський, "як би нам не було важко, але ми знаємо, що після найтемнішої ночі – приходить день. Ми знаємо, що після Христових страждань і смерті буде Воскресіння Христове! Ми знаємо, що після цієї підступної кровожерливої російської агресії настане наша Українська Перемога!".

Також головнокомандувач ЗСУ закликав співвітчизників згадати у молитвах кожного українського воїна, який у ці хвилини ціною свого здоров’я і життя відбиває атаки російських загарбників.

"Цього дня згадайте про кожного, хто зараз на бойовому чергуванні і подякуйте їм за захист України. Не забувайте і запросіть за родинний великодній стіл кожного українського ветерана – захисника і захисницю, які втратили своє здоров’я у боротьбі з російськими окупантами. Не залишайте їх самотніми, не залишайте їх забутими. Пам’ятайте про їх героїзм та мужність!", – наголосив Сирський.

Він також закликав не забувати кожного українського героя, який у боротьбі за свободу і незалежність України віддав найцінніше – своє життя! "Пам’ятайте їх у своїх великодніх молитвах, бо саме завдяки їм – ми можемо святкувати Великдень у незалежній Україні. Вічна слава і вічна пам’ять!", – підкреслив головнокомандувач.

"Воскреслий Христос – переможець поруч з українським народом!", – заявив Сирський.

Як повідомлялось, православні та греко-католики цієї неділі, 5 травня, відзначають одне з найбільш значущих свят у році – Великдень або Воскресіння Христове.

Великдень Сирський Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *