У російському СІЗО помер 71-річний українець, якого обвинувачували у «шпигунстві» – ЗМІ

У російському СІЗО помер 71-річний українець, якого обвинувачували у «шпигунстві» – ЗМІ 11.02.2024 19:26 Укрінформ У ростовському СІЗО помер 71-річний українець Віктор Демченко, якого російська влада звинувачувала у «шпигунстві».

Про це повідомляє ВВС, передає Укрінформ.

Правозахисний центр «Меморіал» звернув увагу на картотеку на сайті суду, де з'явилася інформація про припинення справи у зв'язку зі смертю обвинуваченого.

Справа щодо Демченка надійшла до Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону наприкінці серпня минулого року. Після цього відбулося сім засідань по суті справи. Демченка звинувачували у «шпигунстві», «участі у терористичному угрупованні» і «незаконному зберіганні зброї».

Відомо, що Віктор Демченко народився 1952 року в місті Моспине в Донецькій області. Що стало приводом для порушення справи проти нього, не повідомлялося.

Про те, що Демченко помер у ростовській тюремній лікарні від інсульту, 31 грудня писало російське державне агентство ТАСС із посиланням на правоохоронні органи.

Як повідомляв Укрінформ, у колонії в Оренбурзькій області РФ помер незаконно засуджений у тимчасово окупованому Криму Костянтин Ширінг.

СІЗО Смерть Суд Росія Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *