У Коордштабі Південного регіону зустрілися зі звільненими з полону захисниками

У Коордштабі Південного регіону зустрілися зі звільненими з полону захисниками 12.02.2024 03:45 Укрінформ У Центрі Координаційного штабу Південного регіону обговорили питання юридичної підтримки зі звільненими з полону захисниками строкової служби 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського.

Як передає Укрінформ, про це інформує Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у Фейсбуці.

“У Центрі Координаційного штабу Південного регіону відбулася зустріч зі звільненими з полону Захисниками строкової служби 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського”, – ідеться в повідомленні.

Уточнюється, що з оборонцями спілкувався представник ПРЦ КШ. Під час зустрічі присутні обговорили питання юридичної підтримки військовослужбовців, які були звільнені з полону, а також питання продовження медичної та психологічної реабілітації.

Як повідомлялося, за інформацією Коорштабу, під час 50-го обміну полоненими, який відбувся 31 січня, з російського полону повернули 95 представників Збройних сил України, 56 нацгвардійців, 26 прикордонників, 29 воїнів Територіальної оборони та одного представника Національної поліції України.

Фото: Коордштаб Південного регіону / Фейсбук

ЗСУ Війна Полонені Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *