У реєстрі зниклих безвісти за особливих обставин вже понад 36 тисяч записів – МВС

У реєстрі зниклих безвісти за особливих обставин вже понад 36 тисяч записів – МВС 12.04.2024 17:38 Укрінформ Станом на 12 квітня 2024 року у реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, налічується понад 36 тисяч записів.

Про це повідомив повноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Артур Добросердов у інтерв’ю Інтерфакс-Україна, передає Укрінформ. 

"До адміністрування реєстру та видачі витягів за запитами Міністерство внутрішніх справ України було долучене в жовтні… Коли приймали реєстр, в ньому було понад 9 тисяч облікових записів. Зараз налічується вже понад 36 тисяч таких записів", – сказав Добросердов.

Він також пояснив, що статус зниклого безвісти вказує, за яких обставин це сталося. "Особа буде в статусі зниклого, поки не повернеться на підконтрольну Україні територію або поки ми не зможемо комунікувати з нею на території іншої держави, з якою у нас є чинні міжнародно-правові угоди", – сказав Добросердов.

За його словами, інший варіант для припинення для особи статусу зниклого безвісти – коли встановлено, де перебуває тіло чи останки зниклої людини, проведено експертизу, за результатами якої ідентифіковано особу.

Повноважений зазначив, що на сьогодні є інформація про встановлення місця перебування 1800 осіб, розшук їх припинено. "Це ті, кого вдалося повернути з полону. Цифра реально більша, через те, що не всі були у розшуку, а відповідно в Єдиному реєстрі осіб, зниклих безвісти за особливих обставин", – додав уповноважений.

Як повідомлялося, за інформацією поліції, станом на 28 березня в Україні нерозшуканими залишалися 50 150 осіб.

Фото: interfax.com.ua

МВС Зниклі безвісти Реєстр

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *