На Каннському кінофестивалі у травні запрацює Український павільйон

На Каннському кінофестивалі у травні запрацює Український павільйон 12.04.2024 13:36 Укрінформ Український національний павільйон відкриє свої двері на 77-му щорічному Каннському кінофестивалі, який пройде з 14 по 25 травня.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

“З 2008 року ми стійко представляємо українську кіноіндустрію на кіноринку Каннського кінофестивалю, демонструючи світові нашу культуру та ідентичність. Український національний павільйон у Каннах, як і багато років поспіль, буде представляти Україну під час 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю”, – ідеться у повідомленні.

У Держкіно зазначили, що у цей складний час, ми продовжуємо боротьбу за культурну незалежність України, зберігаючи віру в те, що український голос повинен бути почутим у світі, а українські фільми повинні бути поміченими на міжнародних майданчиках.

“Запрошуємо всіх представників кіноіндустрії до співпраці з нашим павільйоном на кіноринку Marché du Film”, – додали в агентстві.

Пропозиції приймаються до 20 квітня 2024 року за наступними адресами електронної пошти: [email protected], [email protected].

Як повідомляв Укрінформ, 11 квітня на пресконференції в Парижі організатори оголосили офіційну програму 77-го Міжнародного кінофестивалю в Каннах, в тому числі список фільмів, що змагатимуться за Золоту пальмову гілку.

Каннський кінофестиваль Держкіно Кінофестиваль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *