У Польщі готують нову редакцію закону про допомогу українцям

У Польщі готують нову редакцію закону про допомогу українцям 26.04.2024 14:19 Укрінформ У Польщі готують нову редакцію спецзакону про допомогу українцям з урахуванням прийнятого в Україні закону про мобілізацію.

Про це в ефірі телеканалу TVN24 зазначив міністр внутрішніх справ РП Марцін Кєрвінський, передає Укрінформ.

«Усі рішення щодо громадян України, які проживають у Польщі, регламентуються спецзаконом. Нещодавно ми продовжили дію цього закону до 30 червня, а за кілька днів подамо його нову редакцію, яка врегулює всі ці питання (мається на увазі закон України про мобілізацію – ред.)», – сказав Кєрвінський.

За його словами, Польща не передає даних про воєнних біженців, які перебувають на її території, «також і українській стороні».

Як повідомлялося, міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що Варшава готова сприяти Україні в поверненні додому чоловіків призовного віку. Водночас він не повідомив жодних деталей стосовно того, як саме Польща збирається вирішувати це питання.

Закон про мобілізацію, ухвалений Верховною Радою та підписаний Президентом України, вступить в дію з 18 травня.

На сьогодні в Польщі перебуває близько мільйона воєнних біженців з України, а загальна кількість громадян України в РП перевищує 3 млн.

Мобілізація Польща Біженці

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *