У пацієнтки – позитивна динаміка: лікарі розповіли про стан власкора Укрінформу

У пацієнтки – позитивна динаміка: лікарі розповіли про стан власкора Укрінформу Відео 07.04.2024 13:46 Укрінформ Поранена внаслідок російського ракетного обстрілу в Запоріжжі кореспондентка Укрінформу Ольга Звонарьова поступила до лікарні у важкому стані з масивною травмою та крововтратою, але зараз спостерігається позитивна динаміка.

Про це генеральному директору Укрінформу розповів у Запоріжжі виконувач обов'язків директора лікарні екстреної швидкої медичної допомоги Петро Риженко.

"Стан пацієнтки був досить важкий, пов'язаний із масивною травмою та крововтратою. Без надання медичної допомоги існувала загроза життю. Однак нами було зроблено все своєчасно і в повному обсязі", – сказав Риженко.

Як повідомив завідувач інтенсивної терапії №1 Запорізької лікарні №5 Андрій Овчаренко, "зараз у хворої спостерігається позитивна динаміка, стан стабільний, пацієнтка перебуває в свідомості, скарг немає".

За словами лікаря, за місяць-два Ольга Звонарьова повернеться до роботи.

За словами медика, лікарня й раніше працювала досить інтенсивно з великою кількістю пацієнтів, а з початком російських обстрілів роботи додалося. Однак лікарі забезпечені ліками, розчинами та іншими виробами медичного призначення.

Деякі проблеми існують із лікарськими кадрами, але такою є ситуація по всій Україні. 

Як повідомляв Укрінформ, 5 квітня в Запоріжжі під час російського ракетного обстрілу було поранено кореспондентку видання Ольгу Звонарьову. За словами лікарів, на відновлення їй знадобиться від одного до двох місяців.

Поранені Журналіст Лікарня Запоріжжя

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *