Державний оператор тилу очікує формування наглядової ради у травні

Державний оператор тилу очікує формування наглядової ради у травні 07.04.2024 10:46 Укрінформ Державний оператор тилу (ДОТ) розраховує на завершення формування наглядової ради у травні та старт її роботи у червні.

Про це повідомив генеральний директор ДОТ Арсен Жумаділов в ефірі марафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

«Стартував процес запуску наглядової ради і Державного оператора тилу, й агенції, яка займається закупівлею зброї. Очікуємо, що у травні буде рішення по визначенню незалежних членів та представників держави до наглядової ради – і вже у червні вона запрацює», – сказав Жумаділов.

Він зазначив, що наглядова рада ДОТ складатиметься із трьох незалежних членів та двох представників держави. Відбір незалежних членів проводить рекрутингова компанія.

Крім того, при військових частинах будуть запроваджені посади уповноважених із закупівель. «Це інший трек – децентралізовані закупівлі. Це ті закупівлі, якими не займається держава на центральному рівні», – пояснив Жумаділов.

За його словами, до них відносяться закупівлі, які військові частини проводять за власні кошти.

Як повідомлялося, деякі постачальники харчових продуктів, законтрактовані Державним оператором тилу, виконали постачання для Збройних сил України за заявками на поточний тиждень на 90%.

За перший квартал 2024 року Державний оператор тилу уклав 155 договорів на суму 23,8 млрд грн.

Фото: mil.gov.ua

Міноборони Оборона Військові Оборонні закупівлі Єдині новини Наглядова рада Державний оператор тилу

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *