У комітеті Ради анонсували адвокаційну кампанію щодо полонених журналістів

У комітеті Ради анонсували адвокаційну кампанію щодо полонених журналістів 15.02.2024 16:21 Укрінформ У Верховній Раді найближчим часом буде зареєстроване звернення до міжнародних структур з метою привернення уваги до українських журналістів, які перебувають у полоні.

Про це голова Комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин повідомив під час міжнародної експертної дискусії «Два важкі роки війни: досвід подолання викликів для безпеки журналістів та стійкості медіа», передає кореспондент Укрінформу.

Депутат підкреслив, що активізація роботи з міжнародними партнерами щодо визволення захоплених у російський полон журналістів є пріоритетом профільного парламентського комітету.

«Найближчим часом у Верховній Раді буде зареєстроване звернення до міжнародних структур з метою привернення уваги до журналістів, і разом з «Репортерами без кордонів» і, сподіваюсь, Міжнародною федерацією журналістів ми будемо розробляти адвокаційну кампанію привернення уваги до цього питання», – сказав Юрчишин.

Він зауважив, що у полоні перебувають 26 цивільних журналістів, які були захоплені не зі зброєю в руках. Комітет не має верифікованої інформації щодо місцеперебування частини з них.

Як повідомляв Укрінформ, за даними міжнародної організації «Репортери без кордонів», понад 100 українських та іноземних журналістів, акредитованих в Україні, постраждали від російської агресії за два роки повномасштабної війни.

Журналіст Верховна Рада Полонені Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *