У Харкові провели пробний день у першій підземній школі

У Харкові провели пробний день у першій підземній школі Фото 11.05.2024 15:14 Укрінформ У Харкові провели пробний день у першій підземній школі, а з наступного понеділка у ній розпочнуть навчання 620 дітей.

Про це у Телеграмі повідомив міський голова Ігор Терехов, передає Укрінформ.

«Провели пробний день у першій підземній школі Харкова. З наступного понеділка до навчання у ній приступлять 620 дітей», – написав Терехов.

За його словами, водночас міська влада продовжуємо набір учнів на новий навчальний рік.

Зважаючи на те, що кількість бажаючих вчитися очно вже зараз суттєво перевищує кількість наявних місць в одній такій безпечній школі, у міськраді сподіваються встигнути побудувати щонайменше ще три в інших районах міста.

Міський голова зазначив, що до отримання найсучасніших систем протиповітряної оборони, уроки віч-на віч з учителем та однокласниками для харківських дітей можливі лише під землею.

Як повідомляв Укрінформ, на початку квітня в Індустріальному районі Харкова завершили будівництво першої підземної школи, вартість об'єкта склала 58, 8 млн грн. Приміщення підземної школи в Індустріальному районі збудоване за найвищими стандартами безпеки, має 20 класних кімнат та розраховане на прийом 900 учнів у дві зміни.

Навчальний заклад отримав дозвільні документи на початок роботи.

Фото: Ігор Терехов/Телеграм

Школа Харків Терехов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *