У Черкасах показали види спорту, адаптовані під ветеранів із інвалідністю

У Черкасах показали види спорту, адаптовані під ветеранів із інвалідністю Фото 30.01.2024 15:49 Укрінформ У Черкасах на базі муніципального спортивного центру «Дніпро» за участі міністра у справах ветеранів Юлії Лапутіної відбувся спортивний захід «Нескорені», де місцеві учасники російсько-української війни демонстрували нові види спорту, які адаптовані під потреби ветеранів із інвалідністю.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми зараз тут лише тому, що на фронті наші захисники та захисниці нищать ворогів. Ми маємо робити все, щоб наші ветерани інтегрувалися в суспільство. Маємо проєкт активних парків у наших громадах. Локації будуть розташовуватися безпосередньо в громадах, на відкритому повітрі. Ми надаватимемо методологічну допомогу для підготовки тренерів у цих громадах, щоб вони могли працювати з ветеранами. Тут, у Черкасах, ми бачимо багато хлопців-переможців Ігор Нескорених. Долучатимемо і їх як тренерів. У цих парках за допомогою занять спортом ми прибиратимемо бар'єри між ветеранами і цивільними людьми, щоб на спортивних майданчиках і цивільні, й військові займалися спортом разом, допомагаючи один одному адаптуватися в суспільстві», – зазначила Лапутіна.

За її словами, для того, щоб запровадити державні програми реабілітації, в міністерстві працюють над виробленням стандартів спортивної реабілітації.

У Черкасах продемонстрували види спорту, адаптовані під потреби ветеранів із інвалідністю / Фото: provce.ck.ua

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *