Військові не можуть перебувати на лікуванні за кордоном більш як 12 місяців – рішення уряду

Військові не можуть перебувати на лікуванні за кордоном більш як 12 місяців – рішення уряду 02.02.2024 17:29 Укрінформ Загальний час перебування українських військових на лікуванні за кордоном становитиме не більше 12 місяців.

Як повідомив у Телеграмі постійний представник Кабінету міністрів у ВР Тарас Мельничук, відповідні зміни до постанови КМУ від 05.04.2022 N 411 про направлення на лікування за кордон українських військових, були ухвалені під час засідання уряду, передає Укрінформ.

"Встановлено, що загальний час перебування захисника України на лікуванні за кордоном, включаючи час переміщення з одного іноземного закладу охорони здоровʼя до іншого та час очікування між плановими хірургічними втручаннями, не може перевищувати 12 місяців поспіль", – йдеться у дописі.

Як повідомлялося, від початку повномасштабної війни в Україні діє механізм медичної евакуації для українців, які потребують спеціалізованої медичної допомоги та реабілітації (MedEvac). За цим механізмом пацієнтів зі складними травмами, опіками та хронічними захворюваннями евакуюють на лікування за кордон до клінік Європи.

З 2022 року вже понад 4 100 постраждалих українців були направлені на лікування до іноземних клінік.

Уряд Лікування за кордоном Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *