Верещук пропонує Шмигалю розширити перелік переселенців із правом на виплату держдопомоги

Верещук пропонує Шмигалю розширити перелік переселенців із правом на виплату держдопомоги 24.06.2024 14:35 Укрінформ Кількість внутрішньо переміщених осіб, які отримують грошову допомогу від держави на оплату житла, має бути збільшена.

На цьому наголосила віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук під час форуму, присвяченого другій річниці створення громадського об'єднання «ВПО України», передає кореспондент Укрінформу.

Верещук повідомила, що вже звернулась до Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з пропозицією розширення переліку категорій внутрішньо переміщених осіб, які мають право на виплати.

За її словами, гроші на це у держбюджеті є, і дуже важливо, аби переселенці отримали виплати.

«Я проти ідеї, щоб в інший спосіб надавати ВПО ці кошти, гадаю, люди в змозі самі вирішувати, куди витратити гроші від держави, виходячи з власних потреб. 57 млрд гривень, що закладені в бюджеті на цей рік на допомогу ВПО, мають отримати переселенці. Це дуже важливо”, – заявила Верещук.

Як повідомлялося, із березня 2024 року більшість внутрішніх переселенців були позбавлені грошової допомоги на житло від держави, яка становить 2-3 тис. грн.

Громадська організація «ВПО України» надає соціальну підтримку переселенцям, а також допомагає фронту. Організація має більше 20 хабів по всій Україні. На благодійних вечерях ГО «ВПО України» разом з партнерами зібрали на потреби Сил оборони понад 4 млн євро.

Фото: Ірина Верещук, Фейсбук

Бюджет Переселенці Гроші Верещук Шмигаль

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *