В Україну вдалося повернути з РФ вже 3035 громадян – Лубінець

В Україну вдалося повернути з РФ вже 3035 громадян – Лубінець 31.01.2024 15:19 Укрінформ В Україну в результаті обміну з РФ вже вдалося повернути 3035 українців.

Про це у Телеграмі поінформував український омбудсман Дмитро Лубінець, передає Укрінформ.

"Сьогодні відбувся 50-й обмін полоненими. На рідну землю повертаються 207 наших людей! Вітаємо вдома наших захисників! Наразі повернулося на Батьківщину 3035 українців", – заявив він.

Лубінець зазначив, що працівники Офісу уповноваженого з прав людини перебувають на місці здійснення обміну для того, щоб проконтролювати дотримання прав людини відповідно до міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій.

Омбудсман розповів, що хлопців, які вже сьогодні за довгий час почули голоси своїх рідних, переповнювали емоції.

"Не менш емоційно на дзвінки реагували і родини, які чекають на своїх батьків, синів, братів. Далі у повернутих воїнів – тепла вечеря, отримання чистого одягу, медичний огляд, відновлення документів, банківських карток та реабілітація", – поінформував уповноважений із прав людини.

Він акцентував увагу на тому, що Україна вкотре підтверджує своє прагнення повернути всіх своїх громадян на рідну землю і працює у цьому напрямку.

Лубінець подякував рідним, які чекають на хороші новини і вірять в держоргани, які працюють заради результату.

"Окрема подяка за плідну роботу Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими та Об'єднаному центру з координації пошуку та звільнення військовополонених, незаконно позбавлених волі осіб внаслідок агресії проти України при СБУ за спільну роботу", – додав омбудсман.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна повернула додому 207 полонених.

Обмін Дмитро Лубінець

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *