Міноборони запобігло постачанню у військо понад 362 тонн зіпсованих продуктів

Міноборони запобігло постачанню у військо понад 362 тонн зіпсованих продуктів 31.01.2024 14:49 Укрінформ Міністерство оборони України запобігло постачанню у Збройні сили України понад 362 тонн зіпсованих продуктів – капусти, моркви, цибулі та цитрусових.

Як передає Укрінформ, про це Міноборони повідомляє у Фейсбуці.

До однієї з військових частин на сході країни компанія-переможець намагалася поставити неякісну продукцію. Під виглядом великої партії постачальник хотів приховати зіпсований товар – капусту, моркву, цибулю та мандарини.

«Такий товар не прийматимуть. Компанія повинна замінити його якнайшвидше або відшкодувати вартість. Наголошую, наші військові мають харчуватися якісними продуктами, а постачання повинно бути своєчасним», – зазначив заступник міністра оборони Віталій Половенко.

Зазначається, що в Міноборони працюють робочі групи, які перевіряють якість та вчасне постачання продуктів. За всіма зафіксованими порушеннями складуть відповідні акти.

За недотримання умов договору Міноборони виставить штрафні санкції всім компаніям, які постачають неякісну продукцію.

Загалом, лише протягом січня Міністерство запобігло постачанню понад 362 тонни неякісних партій продуктів.

Як повідомляв Укрінформ, директору приватного підприємства повідомили про підозру за постачання одній з військових частин Києва неякісного одягу на 25 млн грн.

Армія Міноборони Продукти Харчування

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *