В Україні запустили чат-бот для пошуку талонів на іспити з водіння

В Україні запустили чат-бот для пошуку талонів на іспити з водіння 27.01.2024 01:33 Укрінформ У Телеграмі запрацював «ТалонБот» – чат-бот для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту з водіння.

Про це у Фейсбуці повідомила пресслужба Міністерства внутрішніх справ, передає Укрінформ.

Як зазначається, для отримання сповіщення про наявність вільних талонів необхідно перейти у ТалонБот, натиснути кнопку «Розпочати» та «Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту». Потім треба обрати категорію транспортного засобу, область, де планується складати іспит, та сервісний центр МВС, натиснути «Так, я хочу отримувати інформацію про талони» та «Запис доступний через сайт».

Інформація про наявність талонів буде оновлюватися кожні 10 хвилин, сповіщення приходитимуть у чат-бот. Після отримання сповіщення громадянину потрібно перейти на е-Запис та взяти талон.

«Одночасно можна відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС», – зазначили у відомстві.

Після успішного запису є функція скасування сповіщень: для цього потрібно натиснути на кнопку «Мої відстеження/Зупинити бота».

Як повідомляв Укрінформ, з 1 червня 2023 року в Україні стартував пілотний проєкт із забезпечення прозорих іспитів у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.

З 1 грудня він поширився по всій території України.

Іспит Водійські права Чат-бот

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *