В Україні запрацював перший мобільний застосунок про соціальні послуги

В Україні запрацював перший мобільний застосунок про соціальні послуги 04.04.2024 17:31 Укрінформ Харківська обласна військова адміністрація спільно з Дитячим фондом ООН запустили перший в Україні мобільний додаток «Соціальні послуги Харківщини».

Про це в Телеграмі повідомила пресслужба Міністерства соціальної політики України, передає Укрінформ.

«На Харківщині запрацював перший в Україні мобільний застосунок, який цифрував всі соціальні послуги», – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що застосунок містить карту надавачів соціальних послуг територіальних громад: центрів надання соціальних послуг, центрів соцслужб, територіальних центрів соціального обслуговування, інтернатних установ системи соцзахисту населення тощо.

Також у додатку можна знайти контактні дані, інформацію про режим роботи кожної з установ, ознайомитися з переліком соціальних послуг, які в них можна отримати.

Наступна функція, яку планують додати до застосунку, – онлайн-запис, який буде передаватися до центру життєстійкості. Профільні спеціалісти відстежуватимуть, з якої громади звертається людина, щоб скерувати до неї мобільну команду та надати соціальну послугу.

Як повідомлялося, у Валківській і Кегичівській територіальних громадах Харківщини запрацювали центри життєстійкості – за моделлю "Життєстійкість+", орієнтованою на допомогу сім'ям.

IT-технології Харківщина Соцзахист Мобільний додаток

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *