В Україні запрацювала гаряча лінія підтримки для ветеранів

В Україні запрацювала гаряча лінія підтримки для ветеранів 23.03.2024 14:22 Укрінформ В Україні запрацювала Єдина ветеранська гаряча лінія.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє у Фейсбуці.

Зазначається, що консультації з нагальних питань ветеранам і ветеранкам, членам їхніх сімей та родинам полеглих воїнів надаватимуть кваліфіковані фахівці.

Зателефонувати на Єдину ветеранську лінію можна з питаннями отримання грошової допомоги та компенсації, житла та юридичних консультацій тощо. Також можна дізнатись про отримання психологічної підтримки, лікування та реабілітації, підтвердження факту отримання поранення, соціальних пільг учасникам бойових дій та родинам загиблих, а також людям, які набули інвалідність внаслідок війни.

Сервіс запустили Мінветеранів спільно з Українським Червоним Хрестом. Впровадження телефонної Єдиної ветеранської лінії є складовою нової ветеранської політики на підтримку українських захисників і захисниць та їхніх рідних.

Наразі Єдина ветеранська лінія працює у тестовому режимі. Отримати консультацію можна щодня з 08:00 до 20:00, зателефонувавши за номером: 0 800 505 217.

Як повідомляв Укрінформ, з початку повномасштабного вторгнення до жовтня 2023 року системою безоплатної правової допомоги опрацьовано понад 32 тисячі звернень від військовослужбовців та ветеранів війни.

Гуманітарна допомога Ветерани війни Гаряча лінія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *