На національний мультипредметний тест тепер можна зареєструватися через «Дію»

На національний мультипредметний тест тепер можна зареєструватися через «Дію» 23.03.2024 10:40 Укрінформ Відтепер зареєструватися на НМТ-2024 можна за допомогою мобільного застосунку «Дія».

Про це у Фейсбуці повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає Укрінформ.

«Український центр оцінювання якості освіти інтегрував «Дію», щоб вступники змогли зареєструватись на НМТ швидше і зручніше», – написав Федоров.

Він зазначив, що для цього абітурієнту потрібно мати ID-картку чи закордонний паспорт у Дії, а також активувати Дія.Підпис.

«Під час реєстрації на сайті шерте паспорт через Дію, і дані з нього автоматично підтягнуться у форму реєстрації — абітурієнту не потрібно буде руками вводити паспортні дані, а потім ще завантажувати скан чи фото паспорта і картки платника податків. Коли будете потім логінитись у персональному кабінеті, то використовуйте Дія.Підпис — паспортні дані та податковий номер знову ж таки не потрібно буде вводити вручну», – додав міністр цифрової трансформації.

Як повідомляв Укрінформ, у застосунку «Дія» уже є всі документи про освіту, наявні в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

Освіта Додаток “ДІЯ” Тест

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *