В Україні відсьогодні змінюється позначення навчальних транспортних засобів з «У» на «Н»

В Україні відсьогодні змінюється позначення навчальних транспортних засобів з «У» на «Н» 04.05.2024 03:27 Укрінформ В Україні з 4 травня авто, на яких кандидати у водії здійснюють практичну підготовку та складають іспити, позначатимуться по-новому – на цих транспортних засобах зміниться розпізнавальний знак «У» на «Н».

Про це поінформувала пресслужба Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ, передає Укрінформ.

«Відповідні зміни були внесені до Правил дорожнього руху. А для практичної реалізації цього нововведення Кабінет Міністрів України прийняв постанову №1128 від 27 жовтня 2023 року, яка набуде чинності 4 травня. Термін «Учбовий транспортний засіб» змінюється на «Навчальний транспортний засіб», – зазначили у ГСЦ.

В установі пояснили, що, відповідно до цих змін, маркування «Н» повинні мати транспортні засоби автошкіл, призначені для здійснення практичної підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та складання іспитів, а також — авто сервісних центрів МВС, на яких кандидати у водії перевіряють практичні навички керування.

Як повідомлялося, 31 жовтня минулого року у МВС заявили, що уряд вніс зміни до ПДР, визначивши новий розпізнавальний знак для навчальних транспортних засобів сервісних центрів Міністерства внутрішніх справ України і автошкіл.

Автомобіль МВС Транспорт навчання

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *