В Україні стартує проєкт із поліпшення розмовної англійської для держслужбовців

В Україні стартує проєкт із поліпшення розмовної англійської для держслужбовців 14.03.2024 18:43 Укрінформ Програма Future Perfect та громадська організація ENGin запускають проєкт розмовної англійської ENGinGov, що допоможе підвищити навички серед молодих публічних службовців через спілкування з англомовними співрозмовниками з різних держав.

Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки, передає Укрінформ.

"Фокус на цій категорії зумовлений підтримкою молоді у сфері публічного адміністрування. Згідно з даними за 2023 рік, частка молоді становить приблизно 21% від загальної кількості держслужбовців. За результатами якісного дослідження «Запити та виклики на шляху опанування англійської мови серед українців 2023» саме публічні службовці вказали на цю потребу: розвиток розмовних навичок і можливість комунікувати з міжнародними інституціями, — а отже, не лише набувати міжнародного досвіду, а й ділитися українським", – йдеться у повідомленні.

Очікується, що завдяки програмі молоді публічні службовці: спілкуватимуться англійською впевненіше; набудуть досвіду комунікації з представниками різних держав і культур; будуть мотивовані на продовження навчання та поліпшення мовних навичок.

У програмі ENGinGov можуть узяти участь молоді публічні службовці (18–35 років): державні службовці (міністерств, ЦОВВ та інших органів державної влади); посадові особи місцевого самоврядування, зокрема й ті, хто виконує функції міжнародного співробітництва та управління інвестиціями.

Підпрограма ENGinGov передбачена на три місяці, щоб забезпечити відчутне підвищення рівня знань з англійської серед учасників.

Кількість учасників ENGinGov обмежена, тож встигніть зареєструватися. Більше деталей — за посиланням.

Мовна програма Future Perfect втілюється Міністерством цифрової трансформації України в співпраці з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки USAID / UK Aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS» та Фонду Східна Європа. Партнер проєкту — міжнародна технологічна компанія Mastercard.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет Міністрів планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови.

Курси з англійської Міносвіти Освіта Молодь Чиновник Англійська мова

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *