В Україні поступово зростає кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю – комітет Ради

В Україні поступово зростає кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю – комітет Ради 21.03.2024 16:20 Укрінформ У 2023 році в Україні працювали 403,4 тисячі осіб з інвалідністю, що на 0,1% більше, ніж у попередньому році.

Про це повідомляють у парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту ветеранів України, передає Укрінформ.

«У 2023 році на 72 380 підприємствах, що використовують найману працю від 8 і більше осіб, працювали 403 453 особи з інвалідністю. Кількість працюючих осіб з інвалідністю збільшилася на 0,1% (297 осіб) порівняно з минулим роком за аналогічний період, незважаючи на зменшення кількості облікованих підприємств», – йдеться у повідомленні.

За інформацією комітету, станом на початок 2023 року серед людей з інвалідністю переважна більшість – 86,7% – мають другу та третю групу інвалідності.

Наразі Верховна Рада продовжує напрацьовувати зміни до законодавства для розширення можливостей осіб з інвалідністю на ринку праці.

Як повідомлялося, станом на 19 березня компенсацію з бюджету за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю вже отримали 200 роботодавців.

Інвалідність Працевлаштування Верховна Рада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *