В Україні особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю нададуть грошову допомогу від ООН

В Україні особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю нададуть грошову допомогу від ООН 02.02.2024 17:44 Укрінформ Уряд погодив пропозицію Мінсоцполітики щодо запровадження додаткових заходів із соціальної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю.

Про це повідомив у Телеграмі постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Укрінформ.

Наголошується, що допомога призначатиметься особам, які проживають на території України (крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких ведуться (велися) бойові дії) і є отримувачами державної соціальної допомоги як особи з інвалідністю з дитинства та діти з інвалідністю. При цьому розмір відповідної соціальної допомоги у зазначених осіб становить менше ніж 3 250 грн на місяць.

Виплата додаткової допомоги буде проводитися щомісяця протягом трьох місяців у розмірі, що визначається як різниця між 3 250 грн та сумою вищезазначеної отриманої соціальної допомоги, але не менше ніж 100 грн на місяць.

Спільний проєкт реалізується Міністерством соціальної політики України та Всесвітньою продовольчою програмою Організації Обʼєднаних Націй і за узгодженим рішенням сторін може бути продовжений.

Як повідомлялося, близько 278 тис. пенсіонерів, які проживають у зоні бойових дій і отримують низькі пенсії, із серпня отримують додаткову виплату коштом Всесвітньої продовольчої програми ООН; щомісяця на це виділяється 609 млн грн. Друга хвиля проєкту охопить 350 тис. людей з інвалідністю.​

Діти Інвалідність ООН допомога

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *