В Україні має з’явитися культура подяки військовим – блогер Бєдняков

В Україні має з’явитися культура подяки військовим – блогер Бєдняков Відео 29.02.2024 09:06 Укрінформ В Україні слід розвивати культуру подяки військовим за їхню службу за прикладом США.

До цього закликав блогер Андрій Бєдняков у черговому випуску проєкту «Про війну».

«У США, якщо йде людина у військовій формі, кожен їй каже: «Дякую за твою службу». Військових там запрошують до шкіл, щоб їм подякували діти. Там є культура подяки військовим. Я зараз на вулиці намагаюся дякувати кожному військовому, підходжу й тисну руку. Коли вони це бачать, я не можу передати, як змінюються їхні очі», – зазначив Бєдняков.

На його думку, військові, які повертаються з фронту, часто почуваються одинокими у цивільному житті, а так не має бути.

«Один військовий, який нещодавно повернувся звідти (з фронту – ред.), каже мені – я не розумію, що тут відбувається. Бо він один тут (опиняється самотнім – ред.) у цивільному житті, а військовий має розуміти, що йому тут раді. Ми маємо прийти до розуміння, що ці люди нас захищають, і ми їм вдячні. Військовий має розуміти, що його тут поважають. Дякуйте військовим. І ось ця культура має приходити до нас», – вважає Бєдняков.

Учасники спільного проєкту Укрінформу та Центру протидії дезінформації при РНБО «Про війну» говорять про фронт, фейки, мобілізацію та найважливіші проблеми на війні. Ведучі – керівник Центру протидії дезінформації РНБО лейтенант Андрій Коваленко та офіцер управління 12-ї бригади «Азов» НГУ Дмитро «Дипломат».

Блогер ЗСУ Війна Військові

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *