Суддя Вовк не може працювати у Верховному суді – ВККС

Суддя Вовк не може працювати у Верховному суді – ВККС 12.02.2024 16:36 Укрінформ Вища кваліфікаційна комісія суддів України визнала кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду Павла Вовка таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у КАС.

Про це повідомляє пресслужба ВККС, мередає Укрінформ.

«Комісія вирішила визнати Вовка Павла Вячеславовича таким, що не підтвердив здатності здійснювати правосуддя у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного суду, у зв’язку з неявкою на засідання без поважних причин», – ідеться в дописі.

Як повідомлялося, Павло Вовк – останній голова ліквідованого у грудні 2022 року Окружного адміністративного суду міста Києва.

У 2020 році були оголошені підозри голові ОАСК Павлу Вовку, його заступнику та ще п'яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації. За версією слідства, зазначені особи діяли в межах злочинної організації на чолі з головою ОАСК, яка мала на меті захоплення державної влади шляхом встановлення контролю над Вищою кваліфікаційною комісією суддів, Вищою радою правосуддя і створення штучних перешкод у їхній роботі.

ОАСК відомий ухваленням резонансних рішень, серед яких – скасування нового українського правопису, скасування рішення Київради про перейменування Московського проспекту на проспект Бандери, визнання незаконною націоналізації Приватбанку, призупинення процесу перейменування УПЦ (МП), поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби тощо.

13 грудня 2022 року Верховна Рада ухвалила закон про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду. Цього ж дня закон підписав Президент.

У грудні 2022 року США запровадили персональні санкції щодо Вовка «за вимагання хабаря в обмін на втручання в судові та інші публічні процеси».

У 2017 році Вовк вирішив призупинити свою участь у конкурсі до Верховного суду. ВККС того ж року вирішила припинити кваліфікаційне оцінювання кандидата на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду.

Фото: oask.gov.ua

ВККСУ Верховний Суд

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *