Пільги на оплату комунальних послуг продовжать автоматично

Пільги на оплату комунальних послуг продовжать автоматично 12.02.2024 16:27 Укрінформ Пільговикам, яким пільги надаються залежно від доходів, право на виплати у 2024 році буде визначено автоматично.

Про це повідомила у Фейсбуці пресслужба Пенсійного фонду, передає Укрінформ.

«У пільговиків, які протягом минулого року одержували пільгу з урахуванням доходу, право на виплату закінчилось 31 грудня 2023 року. Із січня 2024 року право на отримання пільг по оплаті житлово-комунальних послуг буде визначено органами Пенсійного фонду України відповідно до доходів, які були отримані сім’єю пільговика за період з липня по грудень 2023 року», – йдеться в повідомленні.

У Пенсійному фонді підкреслюють, що право на отримання пільг на новий період із січня 2024 року буде визначено автоматично. Пільговику додатково звертатись до органу Фонду не потрібно (крім випадку, коли у пільговика відбулися зміни (у складі сім'ї, місці проживання, переліку послуг, на які призначено пільги).

Відомості про дохід сім’ї надійдуть до Фонду у лютому, після чого буде розраховано пільгу на новий період.

Як повідомлялося, уряд виділив у 2024 році для виплати субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг 50 млрд грн, на 25% більше, ніж торік.

Комунальні послуги Пенсійний фонд Пільги

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *