«Станція Краматорськ»: морська піхотинка Ярина Чорногуз розповість про службу жінок у війську

«Станція Краматорськ»: морська піхотинка Ярина Чорногуз розповість про службу жінок у війську Анонс 12.03.2024 10:03 Укрінформ Бойова медикиня, морська піхотинка і поетеса Ярина Чорногуз стане гостею сьогоднішнього випуску програми Костянтина і Влади Ліберових «Станція Краматорськ».

Берет морської піхотинки Чорногуз отримала у 2021 році, до цього служила за контрактом і була волонтеркою батальйону «Госпітальєри». Брала участь у боях за Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Попасну та Бахмут.

Ярина Чорногуз є авторкою двох поетичних збірок. За книгу поезій «[dasein: оборона присутності]» вона удостоєна Шевченківської премії.

У цьому випуску йтиметься, зокрема, про особливості служби жінок у війську та доцільність їхньої мобілізації; для чого потрібно створити у ЗСУ жіночий батальйон; як мотивувати людей до мобілізації; як налагодити комунікацію між військовими та цивільними; чому цивільні чутливіші до ворожих ІПСО, ніж військові.

Новий випуск проєкту «Станція Краматорськ» вийде 12 березня, о 19:00 на ресурсах Укрінформу та Центру протидії дезінформації.

Проєкт «Станція Краматорськ» – це серія інтервʼю з військовими. Головна мета проєкту – через відверту розмову показати особисту життєву історію героя, а також дати відповіді на основні фейкові російські ІПСО на тему армії та війни в Україні.

Ведучі програми Костянтин та Влада Ліберови – документальні фотографи, які фіксують події в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення.

Війна Морпіхи Анонс Війна з Росією «Станція Краматорськ»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *