Росія намагається розпалити невдоволення в Україні через родичів військовополонених – ISW

Росія намагається розпалити невдоволення в Україні через родичів військовополонених – ISW Звіт 17.03.2024 12:07 Укрінформ Росіяни намагаються використати родичів українських військовополонених для розпалювання внутрішнього невдоволення в Україні.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передає Укрінформ.

У відомстві вважають, що це відбувається в рамках російської інформаційної кампанії "Майдан-3".

Так, 16 березня Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець заявив, що невідомі російські діячі телефонують родичам українських військовополонених і стверджують, начебто Росія готова повернути українських військовополонених, але українське керівництво перешкоджає цьому. Як повідомляється, російські діячі закликають родичів до протестів з цього приводу. Однак Лубінець заявив, що Україна ніколи не припиняла обміни військовополоненими.

Військові аналітики вважають, що ці операції є частиною кампанії "Майдан-3", про яку раніше повідомляла Служба безпеки України і яка має на меті посіяти внутрішнє невдоволення в Україні та внести протиріччя між цивільним населенням і військово-політичним керівництвом.

Аналітики зауважують, що Росія і раніше успішно використовувала інформаційні операції, включаючи пряме листування через мобільні телефони з українським цивільним населенням, для розпалювання насильницьких протестів в Україні.

Як повідомляв Укрінформ, уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець під час зустрічі із родичами українських військовополонених та зниклих безвісти звинуватив російську сторону у затримці обмінних процесів.

Росія Війна Полонені Інститут вивчення війни

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *