Пожежа знищила в Єгипті одну з найстаріших кіностудій світу

Пожежа знищила в Єгипті одну з найстаріших кіностудій світу 17.03.2024 05:41 Укрінформ Єгипетська кіностудія Al-Ahram, яка є однією з найстаріших у світі, була знищена в результаті руйнівної пожежі.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє BBC.

За даними місцевих ЗМІ, пожежа спалахнула через 24 години після того, як продюсерська компанія закінчила зйомки телесеріалу.

Пожежникам знадобилося кілька годин, щоб взяти вогонь під контроль. Декілька будівель поблизу студії в районі Гізи в Каїрі довелося евакуювати. Вогонь пошкодив фасади семи будівель. Рятувальники надали на місці допомогу людям, які отруїлися димом.

Причина пожежі поки невідома.

Зазначається, що кіностудія була заснована в 1944 році. Там було знято кілька фільмів і серіалів, які транслювалися по всьому світу.

Сама студія містить три знімальні майданчики, кімнату для показу та кімнату для монтажу.

Прем'єр-міністр Єгипту Мостафа Мадбулі вже відвідав зруйноване місце разом з іншими офіційними особами, щоб оцінити збитки. Він також пообіцяв компенсацію постраждалим.

Як повідомляв Укрінформ, у Лос-Анджелесі масштабна пожежа знищила особняк, який належить британській супермоделі й актрисі Карі Делевінь.

Єгипет Кіно Пожежа

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *