Реєстрація на мультипредметний тест стартує 14 березня

Реєстрація на мультипредметний тест стартує 14 березня 13.03.2024 20:15 Укрінформ У четвер, 14 березня, розпочинається реєстрація на Національний мультипредметний тест.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, передає Укрінформ.

"З 14 березня до 11 квітня всі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми, матимуть змогу зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2024 року. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування", – йдеться у повідомленні.

В УЦОЯО нагадали, що в умовах війни НМТ в комп’ютерній формі — єдиний прийнятний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування. Водночас НМТ не можна пройти дистанційно зі свого планшета, ноутбука або комп’ютера, оскільки його проводитимуть у спеціально обладнаних пунктах тестування (ТЕЦ), створених як в Україні, так і за її межами.

Також у Центрі наголосили, що НМТ — це вступний іспит до закладів вищої освіти України, а не державна підсумкова атестація.

Тому ті, хто не планує вступ до закладів вищої освіти у цьому році, можуть не реєструватися на тестування.

Як і в попередні два роки, реєстрація на НМТ–2024 проходитиме в безпаперовій формі, тож подати заявку на участь можна буде онлайн із будь-якого місця перебування. Для цього потрібно скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на сайті УЦОЯО.

Сервіс буде активований 14 березня, з 9:00.

Як повідомляв Укрінформ, Міністерство освіти та науки та Український центр оцінювання якості освіти домовилися про проведення Національного мультипредметного тесту у 28 країнах. Перемовини щодо проведення НМТ ще у кількох країнах тривають.

Іспит Освіта УЦОЯО Мультипредметний тест

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *