Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів ветеранів – експерти

Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів ветеранів – експерти 18.04.2024 14:30 Укрінформ Після завершення війни ветеранська спільнота України буде становити близько 5 мільйонів осіб.

Про це заступник виконавчого директора Українського ветеранського фонду Каріна Дорошенко сказала під час пресконференції в Медіацентрі Україна – Укрінформ «Перемога у цивільному житті: можливості для ветеранів та ветеранок на шляху професійного зростання». 

«По завершенні війни ми матимемо близько 5 мільйонів людей ветеранської спільноти. Зважаючи на те, що зараз в Силах оборони близько мільйона осіб, то маємо розуміти, що сюди варто додатково включати категорію їх родин, а також родин загиблих», – сказала Дорошенко.

Вона підкреслила, що ветеран – це не про пільги, а ветеран має перетворюватись на людину, яка про можливості.

«Саме для ветеранів потрібно надавати ці можливості, зокрема: профорієнтацію, освітні програми, програми працевлаштування. З війною, з досвідом бойових дій цінності змінюються, з'являються нові компетенції, саме ці компетенції потрібно правильно використовувати у цивільному житті», – наголосила Дорошенко.

Як повідомляв Укрінформ, в Україні близько 30% ветеранів мають статус безробітного.

Ветерани війни Війна УБД Ветеранський фонд Сили оборони

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *