До кінця року має запрацювати автоматичне заповнення декларацій – Ситник

До кінця року має запрацювати автоматичне заповнення декларацій – Ситник 18.04.2024 14:31 Укрінформ В Україні хочуть спростити декларування. До кінця року має запрацювати автозаповнення декларацій про статки посадовців.

Про це в Івано-Франківську на брифінгу повідомив заступник голови Національного агентства з питань запобігання корупції Артем Ситник, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми працюємо не лише над тим, щоб кожен, хто допустив незаконне збагачення чи брехню в деклараціях, був притягнутим до відповідальності, але й над спрощенням життя декларантів. До кінця року будемо намагатись зробити автозаповнення декларацій. До 75% даних, які є в державних реєстрах, будуть переноситись в декларацію автоматично, і це суттєво спростить подачу декларацій», – зазначив Ситник.

За його словами, ця система також суттєво зменшить кількість механічних помилок, які декларанти допускають не зі злого умислу, а через відсутність досвіду.

Також у НАЗК переконані, що, окрім декларування, є потреба донести до людей інформацію про існування інститутів запобігання корупції та створення "острівків доброчесності".

Як повідомляв Укрінформ, за звітний період 2023 року публічні службовці подали майже 700 тисяч декларацій.

Е-декларації НАЗК Ситник

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *