Після нововведень звернень до консульства в Анкарі поменшало майже на третину – посол

Після нововведень звернень до консульства в Анкарі поменшало майже на третину – посол Ексклюзив 30.04.2024 13:10 Укрінформ Після призупинення надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном кількість звернень до консульського відділу посольства України в Туреччині зменшилася на 30%.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар.

“Після запровадження нововведень кількість звернень до посольства зменшилась на 30%. Загалом ажіотаж стосовно тимчасових обмежень щодо чоловіків призовного віку спостерігався в перші два дні після введення”, – повідомив Боднар.

За словами дипломата, загалом громадяни з розумінням поставились до нових правил. Скарг та незадоволень до посольства України не надходило, водночас мали місце різного роду емоційні коментарі в соціальних мережах.

“Зважаючи на відносно незначну кількість громадян України, які тимчасово перебувають в Туреччині (за даними турецької міграційної служби це 37 тисяч осіб), і це здебільшого жінки та діти, великого резонансу прийняте рішення щодо тимчасових обмежень не мало”, – сказав посол.

Кількість консульських дій, вчинених консульським відділом посольства України в Туреччині у 2022 році, склала близько 10 тисяч, у 2023 – близько 6,5 тис., за 2024 рік – близько 1,5 тис.

Як повідомляв Укрінформ, у консульських установах Стамбула та Анталії не відчули значних змін у роботі через тимчасове призупинення надання послуг чоловікам призовного віку за кордоном. Більшість громадян з розумінням ставляться до введених змін, найбільш емоційно реагували в соцмережах. 

Консульство Мобілізація Призов Туреччина Боднар Чоловіки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *