Підполковника поліції, який влаштував скандал у ресторані, звільнили – речниця НПУ

Підполковника поліції, який влаштував скандал у ресторані, звільнили – речниця НПУ 21.04.2024 20:43 Укрінформ У Національній поліції розцінюють як неетичну поведінку працівника підрозділу Департаменту стратегічних розслідувань НПУ Віталія Манасяна в одному з ресторанів Києва, його звільнено зі служби.

Про це у коментарі Укрінформу заявила речниця Нацполіції Олена Бережна.

"На підставі інформації, викладеної у дописі в соціальній мережі, та після спілкуванням з адміністрацією закладу й свідками конфлікту за погодженням з головою Нацполіції Іваном Вигівським керівництвом ДСР прийняте рішення про звільнення цього оперуповноваженого", – сказала вона.

За словами Бережної, начальник Департаменту стратегічних розслідувань Андрій Рубель вважає ситуацію обурливою.

"Позиція керівництва Національної поліції однозначна: співробітникам, які ганебною поведінкою паплюжать честь та високе звання офіцера, порушують етичні правила поведінки, не місце в поліції", – заявила речниця, додавши, що "людина з такими моральними якостями не може стояти на варті правопорядку".

Про інцидент, що стався в одному зі столичних ресторанів, написав у Фейсбуці бізнесмен Максим Шкіль. За його словами, у неділю вранці у столичному ресторані "Гудвайн" стіл, який він бронював, зайняв інший чоловік. Коли адміністратори пояснили незнайомцю, що стіл заброньований, той відмовився встати, почав ображати персонал ресторану, а бізнесмену "окреслив перспективу, що з ним буде". Згодом з погрозами чоловік та його супутниця все ж залишили ресторан.

З’ясувалося, що це був працівник Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Віталій Манасян.

Поліція Звільнення Ресторан

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *