Нотаріат під прицілом хакерів: у РНБО закликають створити централізовану систему кіберзахисту

Нотаріат під прицілом хакерів: у РНБО закликають створити централізовану систему кіберзахисту Фото 01.05.2024 12:25 Укрінформ Керівник управління забезпечення діяльності Національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО Сергій Прокопенко заявив про необхідність підвищити рівень кібербезпеки та посилити захист у всіх інформаційних системах нотаріату.

Про це він сказав під час виступу на конференції «Пошук ефективних шляхів захисту інформації в єдиних та державних реєстрах, інших інформаційних системах, що використовуються нотаріусами України для виконання їх функцій», передає Укрінформ з посиланням на сторінку РНБО у Фейсбуці.

«Нотаріат під прицілом фінансово-мотивованих кіберзлочинців та хакерських груп, підконтрольних спецслужбам Росії. Необхідно невідкладно запровадити централізовану систему захисту, яка забезпечить ефективну протидію сучасним загрозам. НКЦК готовий сприяти Нотаріальній палаті Україні та Мін’юсту у вирішенні цього питання», – запевнив Прокопенко.

У своєму виступі він також зосередив увагу на ефективних рішеннях протидії фішингу, який є одним з основних видів кібератак, з якими стикаються нотаріуси та державні реєстратори. Прокопенко підкреслив необхідність впровадження заходів з підвищення кібербезпеки та посилення захисту у всіх інформаційних системах нотаріату.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у лютому анонсував, що в Україні цієї весни мають з'явитися перші послуги електронного нотаріату.

Фото: Рада національної безпеки і оборони України / Фейсбук

Кібератака РНБО Хакери Нотаріус

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *