Не забувати про війну: українці в Парижі провели чергову маніфестацію

Не забувати про війну: українці в Парижі провели чергову маніфестацію Фото 10.02.2024 23:39 Укрінформ В Парижі, під дощем, пройшла чергова українська маніфестація за збільшення постачання європейської зброї для України.

Як передає кореспондент Укрінформ, разом з українцями Парижа участь у марші узяли два міських депутати.

«Нас чути, і ми будемо продовжувати. Ми проводимо дві маніфестації на тиждень та постійно змінюємо маршрути. Ідея полягає в тому, щоб не зупинятись і не давати французам забувати про Україну», – каже організатор подібних заходів, віцепрезидент Спілки українців Франції, Володимир Когутяк.

За його словами, найважливіше, щоб вони бачили, що «це не є кіно і не якісь історії, які розповідають лише в телевізорі, а що це – реальні люди й реальна війна»

Зараз французькі українці спільно зі Світовим конгресом українців займаються підготовкою мітингів та демонстрацій в усіх країнах, де я бодай невеличка українська громада до 2 річниці початку повномасштабної війни. Їх заплановано провести 24 лютого.

Як повідомляв Укрінформ, українська діаспора на мітингу в Парижі збирала кошти на ЗСУ. Об’єднання українців у Франції провело традиційну вечірню маніфестацію в Парижі.На ній збирали кошти на ЗСУ та згадували про десяту річницю революції Гідності.

Світлини надані Спілкою українців у Франції

Діаспора Франція Мітинг Україна Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *