Ось загальний секрет успішних людей — ви повинні цьому навчитеся

Успіх — це не що інше, як наслідок певного способу життя і мислення. У успішних людей є загальні звички, риси, про одну з яких поговоримо далі. До речі, саме через неї багато хто вважає багатіїв неприємними людьми, інформує Ukr.Media.

Спільна риса всіх успішних людей

Всіх людей, яким вдалося домогтися певних висот у своєму житті, об'єднує одне — вони вміють говорити "ні". І неважливо, хто просить: перший зустрічний, близький родич або давній друг.

Якщо людині щось невигідно, вона не стане цього робити всупереч власним інтересам. Вона не стане триматися за партнера який щось руйнує (як в особистих відносинах, так і в бізнесі), вона легко відмовить в позиці і не стане виконувати чужу роботу тільки заради того, щоб здатися милою. Замість всього цього людина направляє гроші туди, звідки потім їй прийде прибуток, а своїм часом розпорядиться так, щоб дізнатися щось нове і корисне, розвинути свій проєкт або просто відпочити. Зрозуміло, рано чи пізно правильний розподіл ресурсів принесе свої плоди — людину наздожене успіх.

Це ж підтверджує один з найуспішніших людей на планеті — Уоррен Баффет. Одне з його непохитних життєвих правил звучить наступним чином:

Ви не зможете повністю керувати і контролювати свій час, якщо не навчитеся говорити "ні"!

І безсумнівно, мільярдер прав.

Чому люди не люблять, коли їм відмовляють

Однак розвинене в інших людях вміння відмовити подобається далеко не всім, а особливо тим, хто сам не може дозволити собі таку розкіш. Саме через це багато хто вважає заможних людей неприємними, жадібними і навіть бездушними.

Уміння відмовляти — не що інше, як найкращий спосіб блокування маніпуляцій, які так люблять застосовувати навколишні. Людина, яка не піддається маніпуляціям, некерована.

Таких суспільство не любить, адже вони завжди впевнені, вони йдуть своєю дорогою до досягнення поставленої мети, без перешкод, створюваних друзями, родичами, колегами та іншими представниками суспільства.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *