Мін’юст подав позов про застосування санкцій до пропагандиста Кремля Кисельова

Мін'юст подав позов про застосування санкцій до пропагандиста Кремля Кисельова 08.02.2024 16:26 Укрінформ Міністерство юстиції подало позов до Вищого антикорупційного суду про застосування санкцій до російського пропагандиста Дмитра Кисельова.

Про це повідомляє Мін'юст у Фейсбуці, передає Укрінформ.

«7 лютого 2024 року Міністерство юстиції України подало до Вищого антикорупційного суду позов про застосування до Кисельова Дмитра Костянтиновича санкції, передбаченої пунктом 11 частиною 1 статті 4 Закону України «Про санкції»», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що російський пропагандист Кисельов з 2014 року публічно підтримує окупацію Криму, Донецької та Луганської областей. З початку повномасштабного воєнного вторгнення Російської Федерації в Україну він продовжує діяльність, спрямовану на виправдання агресії Росії шляхом поширення пропаганди Кремля щодо необхідності «денацифікації» та заперечення існування України як держави.

Як повідомлялося, з березня 2022 року слідчі Служби безпеки розслідують кримінальне провадження щодо російських пропагандистів Дмитра Кисельова та Ольги Скабєєвої про посягання на територіальну цілісність і недоторканність України. https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3437699-sbu-rozslidue-spravu-kiselova-i-skabeevoi.html

Мін'юст Пропаганда Санкції Кисельов Росія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *