Міноборони відсудило майже ₴100 мільйонів за порушення термінів з ремонту техніки для ЗСУ

Міноборони відсудило майже ₴100 мільйонів за порушення термінів з ремонту техніки для ЗСУ 20.03.2024 21:11 Укрінформ Суд стягнув з одного із державних підприємств на користь Міністерства оборони України у судовому порядку 96,3 млн грн за порушення термінів із ремонту техніки спеціального призначення.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Рішенням Господарського суду Києва задоволено позов Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону в інтересах держави в особі Міноборони.

Установлено, що наприкінці грудня 2020 року між Міноборони та одним із держпідприємств укладено державний контракт на закупівлю послуг із ремонту техніки спеціального призначення.

Однак, всупереч умов укладеного контракту, ДП не виконало свої зобов’язання щодо своєчасного проведення ремонту.

Внаслідок цього оборонне відомство позбавлене можливості експлуатації цієї техніки в умовах ведення активної фази воєнних дій для захисту територіальної цілісності держави.

МО вжило заходів досудового врегулювання наявних спірних правовідносин, що не принесли бажаного результату. У зв’язку з цим Спецпрокуратура подала позов до суду з вимогою стягнути з ДП передплату за державним контрактом та штрафні санкції за неналежне його виконання.

За рішенням суду підприємство-боржника зобов’язано сплатити оборонному відомству кошти на загальну суму 96,3 млн грн.

Як повідомляв Укрінформ, суд у Закарпатській області повернув у власність держави понад 50 гектарів земель оборони вздовж українсько-румунського кордону вартістю понад 803 млн грн.

Міноборони Суд Військова техніка

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *