Книга рекордів Гіннеса обрала нового найстарішого чоловіка в світі

Книга рекордів Гіннеса обрала нового найстарішого чоловіка в світі Фото 05.04.2024 20:05 Укрінформ Британця Джона Тіннісвуда офіційно визнано найстарішим у світі чоловіком.

Про це йдеться на сайті Книги рекордів Гіннеса, передає Укрінформ.

Джон народився в Ліверпулі 26 серпня 1912 року – того ж року, коли затонув "Титанік" – і станом на 5 квітня 2024 року його точний вік становить 111 років 223 дні. За його словами, його довголіття – це "просто везіння", і в його дієті немає жодного особливого секрету – хоча його улюбленою їжею була риба з картоплею. Джон не палить і рідко вживає алкоголь.

На сьогодні чоловік живе в будинку для літніх людей в Саутпорті. Зі своєю дружиною він прожив у шлюбі 44 роки, доки вона не померла у 1986 році. Їхня донька, Сьюзен, народилася в 1943 році.

Тіннісвуд уже понад пів століття перебуває на пенсії, він колишній бухгалтер і колишній працівник поштової служби. Під час Другої світової війни займався пошуком солдатів та організацією поставок продовольства. Таким чином, він також є найстарішим у світі ветераном Другої світової війни серед чоловіків, що залишилися в живих.

Після того, як Джону виповнилося 100 років у 2012 році, він щороку отримував вітальну листівку від покійної королеви Єлизавети, яка була молодшою за нього майже на 14 років.

У Книзі рекордів Гіннеса зазначається, що заява Тіннісвуда на рекорд була оцінена її експертами та Геронтологічною дослідницькою групою, яка каталогізує підтверджених довгожителів.

Найстаріша жива жінка і найстаріша жива людина у світі взагалі – Марія Браньяс Морера з Іспанії, якій виповнилося 117 років.

Тіннісвуд успадкував титул рекордсмена Книги рекордів Гіннеса від венесуельця Хуана Вісенте Переса Мора.

Як повідомляв Укрінформ, у віці 114 років помер найстаріший чоловік світу Хуан Вінсенте Перес Мора. Він жив у Венесуелі.

Фото: Книга рекордів Гіннеса

Британія Книга рекордів Гіннеса Чоловіки

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *