ДБР арештувало головний офіс «Сінево» у справі, яку розслідує з 2022 року

ДБР арештувало головний офіс «Сінево» у справі, яку розслідує з 2022 року 27.02.2024 15:08 Укрінформ Працівники Державного бюро розслідувань з 2022 року проводять слідство за фактом відчуження майнового комплексу державного підприємства, де наразі розташовується центральний офіс лаболаторії «Сінево».

Як передає Укрінформ, про це інформує пресслужба бюро.

«Працівники ДБР ще з 2022 року здійснюють досудове розслідування за фактом вчинення службовцями одного з міністерств, Фонду державного майна та державного підприємства Українського науково-дослідного інституту нафтопереробної промисловості МАСМА можливого незаконного відчуження цілісного-майнового комплексу державного підприємства», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у ході слідства досліджували законність перереєстрації частини цілісного-майнового комплексу третім особам. У 2022 році слідчим суддею за клопотанням прокурора накладено арешт на ці приміщення.

У бюро запевняють, що жодних слідчих дій відносно вказаного медичного підприємства, які б перешкоджали здійсненню його діяльності, не проводили, і після накладення арешту на держмайно у 2022 році жодних перешкод у наданні медичних послуг не виникало та не виникає й сьогодні.

Вказаний арешт був неодноразово предметом судових оскаржень, які залишили ухвалу слідчого судді в силі, додали у ДБР. Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна), слідство триває.

Раніше 27 лютого мережа лабораторій «Сінево Україна» заявила про «безпідставний і протизаконний арешт», накладений Держбюро розслідувань на будівлю головного офісу і центральної лабораторії у Києві.

Компанія заявляє, що внаслідок арешту невдовзі буде змушена припинити діяльність в цій будівлі, «що призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій Сінево в Україні».

Арешт Держбюро розслідувань Майно Лабораторія

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *