Британія продовжить візи для українських біженців до 2026 року

Британія продовжить візи для українських біженців до 2026 року 18.02.2024 10:04 Укрінформ Українці, які виїхали через повномасштабне вторгнення Росії, зможуть залишатися у Великій Британії до вересня 2026 року після отримання 18-місячної візи за новою схемою продовження.

Про це повідомляє Sky News, передає Укрінформ.

Перші візи надавали можливість українцям перебувати у Великій Британії впродовж трьох років у рамках програм "Будинки для України", "Українська сімейна програма" та "Програма продовження перебування для України". Ці візи закінчуються в березні 2025 року.

У МВС Британії заявили, що ті, хто перебувають під однією з цих програм, тепер зможуть подати заяву на перебування до вересня 2026 року і матимуть ті ж самі права на доступ до роботи, пільг, охорони здоров'я та освіти. Подати заявку на продовження візи можна за три місяці до закінчення дії наявної візи.

"Ця нова схема продовження віз дає українцям у Великій Британії впевненість щодо їхнього майбутнього, оскільки війна триває, ми продовжимо надавати безпечний притулок тим, хто тікає від неї", – сказав міністр з питань кордонів Великої Британії Том Персґлов.

Понад 283 тис. українців отримали або продовжили притулок з початку вторгнення 24 лютого 2022 року. Упродовж кількох місяців після початку вторгнення багато британців пропонували свої домівки біженцям, які рятувалися від конфлікту. Ті, хто прихистив біженця або цілу родину, отримують £350 на місяць упродовж першого року перебування біженців у Великій Британії та £500 – протягом другого року.

Як повідомляв Укрінформ, Нижня палата польського парламенту проголосувала за зміни до закону про допомогу громадянам України. Документ, зокрема, передбачає продовження терміну легального перебування воєнних біженців з України на території РП до 30 червня цього року.

Британія Україна Біженці Візи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *