Близько 60% речей з бюро знахідок столичного метро залишаються не затребуваними

Близько 60% речей з бюро знахідок столичного метро залишаються не затребуваними Ексклюзив 14.06.2024 15:45 Укрінформ Близько 50-60% речей, які надійшли до бюро знахідок КП «Київський метрополітен», залишаються не затребуваними і зберігаються не більше шести місяців.

Про це йдеться у відповіді КП «Київський метрополітен» на інформаційний запит Укрінформу.

"Для подальшого розпорядження речами, що не були затребувані впродовж шести місяців, створюється комісія з представників податкової служби, бухгалтерії, технічного відділу та реалізатора для оцінки та майбутньої реалізації речей. Речі, які не підлягають реалізації, утилізують в присутності членів комісії. Кошти, отримані реалізатором від продажу речей, надходять до міського бюджету", – повідомляють в столичному метро.

Зазначається, що з початку 2024 року до бюро знахідок надійшло 124 речі. Найчастіше пасажири метрополітену забувають речі особистого користування, такі як парасольки, рукавички, рюкзаки, мобільні телефони, навушники та кейси до них.

Як повідомлялося, з вересня 2023 року бюро знахідок КП «Київський метрополітен» працює у вестибюлі станції «Дорогожичі» у приміщенні колишніх кас.

Бюро знахідок «Київського метрополітену» було створено у 1982 році. Розташовувалась комора забутих речей весь цей час на станції «Нивки».

Метро Поліція Київ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *