Більше половини українців вважають загрозу коронавірусу перебільшеною

Більше половини українців вважають загрозу коронавірусу перебільшеною Опитування 01.05.2024 06:48 Укрінформ В Україні одна з найбільших в Європі кількість згодних із твердженням про перебільшення коронавірусної загрози: 53% згодні з твердженням, 30% не згодні, 16% і згодні, і не згодні. В інших країнах Європи з цим твердженням було менше згодних.

Як передає Укрінформ, про це свідчать результати опитування, яке провела Соціологічна група «Рейтинг» у співпраці з інститутом досліджень Gallup International у межах проєкту End of Year-2023.

За даними опитування, загалом у світі майже половина опитаних згодна з твердженням, що загроза коронавірусу була перебільшеною. Ще чверть дала невизначену відповідь «і згодні, і не згодні». Інші або не згодні, або не дали відповідь.

Загалом із твердженням «Я вважаю, що загроза від коронавірусу була перебільшена» найбільше згодні (понад 60%) опитаних у п’яти країнах: Боснії і Герцеговині, Косово, Азербайджані, Румунії і Грузії.

Близький Схід також демонструє високий рівень згоди з тим, що загроза COVID-19 була перебільшеною: Афганістан (62%), Ірак (59%) і Сирія (57%).

Найбільший відсоток не згодних з цим твердженням спостерігається серед європейських країн: це Іспанія, Швеція, Велика Британія та Німеччина.

У США і Канаді майже однаковий відсоток згодних відносно не згодних з твердженням про перебільшення загрози.

Щодо південної Америки, в Мексиці один із найвищих у світі відсотків тих, хто вважає, що загроза від коронавірусу не була перебільшеною. В Аргентині і Еквадорі також схожий показник.

Міжнародне опитування Gallup International End of Year Survey (EoY) – це щорічне дослідження, започатковане в 1977 році. Відтоді опитування проводиться щороку.

Цього року проєкт проводився в 41 країні світу. Всього було опитано 40 428 осіб. У кожній країні протягом жовтня-грудня 2023 року було опитано репрезентативну вибірку близько 1000 осіб. В Україні опитування проводила Група «Рейтинг».

Опитування Україна Коронавірус

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *